hu Park Albatros Village

Descrizione
hu Park Albatros Village jest wioską położoną na zielonym wybrzeżu Toskanii, idealnie nadającą się na wakacyjny urlop dla całej rodziny. Nasi goście znajdą tu park wodny z lagunami, zjeżdżalniami i głębszymi basenami. Bogaty codzienny program zapewniają nasi doskonali animatorzy. Kwatery otacza zachwycająca, bujna zieleń.

W zaledwie 10 minut spacerem docieramy do przepięknych plaż w parku Rimigliano, w rezerwacie przyrody Val Di Cornia. Samochodem możemy dojechać do najbardziej znanego we Włoszech, etruskiego stanowiska archeologicznego: Parku Baratti i Populonii.

Wioska zapewnia wszystkie potrzebne usługi. Codziennie otwarty jest rynek ze świeżymi produktami. Zapraszają do siebie 3 restauracje, w których można zamówić również dania na wynos, i co wieczór skosztować innego specjału. 2 bary przyciągają porannym cappuccino i aperitifem przed kolacją. Mamy również sklep z pamiątkami z lata!

Są również: lodziarnia, sklep ze słodyczami, pralnia, dyskoteka, sala gier, wypożyczalnia rowerów i – oczywiście – park rozrywki!

Wybierz najbardziej odpowiedni dla siebie dom mobilny: może to być nowy domek Giotto Plus albo przestronny dom Leonardo, lub elegancki Eden czy też Greeny, które toną w zachwycającej zieleni. Jeśli lubisz mieszkać tradycyjnie na kempingu, wybierz obszerne stanowiska z gniazdkami elektrycznymi i dostępem do bieżącej wody.
Wszystkie kwatery otacza wiekowy sosnowy las: w jego zieleni, wśród smukłych drzew, między którymi śmigają czasem wiewiórki i króliki, tonie Park Albatros.

Jeśli zechcesz zwiedzić okolice lub pobliskie miasta, dołączysz do wycieczki, która codziennie wyrusza z wioski, z przewodnikiem. Możesz się wybrać na przykład na degustację wina.
Home hu Park Albatros Village Gdzie jesteśmy Więcej infomacji Kontaktyt
Link https://parkalbatros.huopenair.com/
Usługi ogólne
Restauracja Animacja Market Bar Pizzeria Pielęgniarka Łazienki dla osób niepełnosprawnych Punkt zrzutu ścieków dla kamperów strefa WiFi
Sprzęt Sportowy
Minigolf Basen Basen dla dzieci Siatkówka plażowa Piłka nożna 5-osobowa na małym boisku Ping Pong
Psy
Psy są przyjmowane, ale z ograniczeniami
hu Park Albatros Village
$$$
Località Pineta di Torre Nuova, 2
57027, San Vincenzo (LI)
GPS: N 43° 1' 39,590'' - E 10° 32' 3,900''
Tel. +39.0565701018 Fax +39.0565701400
Internet: - https://parkalbatros.huopenair.com/

E-mail: [email protected]
 // Kim jesteśmy  // Reklama  // Disclaimer  // Certyfikaty ISO  // 
Podzielić się z:
Copyright © (1996-2022) Genial S.r.l.® - P.Iva 00980800676
W sieci: www.camping.it - www.camping-italy.net - adv.camping.it
Wstecz