hu Park Albatros Village

Descrizione
hu Park Albatros Village se nachází na zeleném toskánském pobřeží a je ideálním prázdninovým střediskem pro celou rodinu, kde najdete akvapark s lagunami, skluzavkami a hlubšími bazény, každodenní zábavu v režii našeho animačního týmu a moderní ubytování obklopené zelení.

Za pouhých 10 minut dojdete pěšky na nedotčené pláže parku Rimigliano v přírodní rezervaci Val Di Cornia nebo dojedete autem na nejslavnější etruské archeologické naleziště v Baratti a Populonii.

Ve středisku najdete všechny potřebné služby: dobře zásobený supermarket s čerstvými produkty otevřený každý den, 3 restaurace a jedno take away, abyste si mohli každý večer vychutnat jiné jídlo, dále 2 bary, kde si dáte ranní kapučíno nebo aperitiv před večeří a obchod, kde nakoupíte vaše letní suvenýry!

Dále na vás zde čeká také zmrzlinář, cukrárna, prádelna, diskotéka, herna, půjčovna kol a oblíbený zábavní park!

Zbývá jen vybrat nejvhodnější mobilní dům pro vaši rodinu, od nového domku Giotto Plus přes prostorný Leonardo nebo elegantní Eden až po Greeny, v němž příroda hraje hlavní roli.
Pokud se chcete jako obvykle ubytovat v kempu, zvolte si některé z prostorných míst s elektrickými zásuvkami a vodními fontánami.
Park Albatros je obklopen staletým borovicovým lesem, v němž žijí veverky a divocí králíci, a veškerá ubytovací zařízení leží ve stínu vysokých stromů.

A pokud chcete poznat kraj a města v okolí, nenechte si ujít každodenní výlety s odjezdem ze střediska – nabízíme exkurze s průvodcem na ochutnávky vína a mnoho dalšího.
Home hu Park Albatros Village Kde se nachàzìme Více Info Kontakty
Link https://parkalbatros.huopenair.com/
Všeobecné podmínky
Restaurace Společenský program Obchod Bar Pizzeria Ošetřovna Sociální zařízení pro tělesně postižené Služba poskytování Přívěsů zóna wifi
Sportovní Vybavení
Minigolf Bazén Dětský bazén Plážový Volejbal Sálová kopaná Ping pong
Psi
Vstup psů povolen, ale s omezeními
hu Park Albatros Village
$$$
Località Pineta di Torre Nuova, 2
57027, San Vincenzo (LI)
GPS: N 43° 1' 39,590'' - E 10° 32' 3,900''
Tel. +39.0565701018 Fax +39.0565701400
Internet: - https://parkalbatros.huopenair.com/

E-mail: [email protected]
 // Kdo jsme  // Reklama  // Disclaimer  // Certifikáty ISO  // 
Podělte se s:
Copyright © (1996-2022) Genial S.r.l.® - P.Iva 00980800676
V rámci sítě: www.camping.it - www.camping-italy.net - adv.camping.it
Zpět